Каратисти одлични у Лајковцу

14-12-2022 13:22 od Moderator

У Лајковцу одржан "Трофеј уније", завршни предноводогодишњи турнир Српске карате уније у техничкој организацији карате клуба "Железничар". У веома јакој конкуренцији од преко 300 такмичара, млади каратисти, чланови карате клуба "Kрупањ", освојили су 6 медаља.

Вук Теовановић освојио је сребрну медаљу. Никола Теовановић бронзу,као и Филип Недић, Ђорђе Милићевић, Невена и Никола Зељић, сви у катама појединачно у својим узрасним категоријама.
Господин Марко Ницовић, председник WKЦ савеза и Српске карате уније, честитао је на успесима тренерима и такмичарима карате клуба "Kрупањ".
Ово је уједно било и последње такмичење у 2022. години у којој су наши сјајни каратисти освојили прегршт медаља и на најлепши начин прославили име Kрупња на бројним турнирима широм Србије.